نمایش دادن همه 2 نتیجه

دستگاه بخور سرد زیکلاس مد C02

۱,۹۷۵,۰۰۰تومان
مشخصات :
 • وزن : 1.73 کیلوگرم
 • نوع بخور : سرد
 • امکانات:  داشتن چراغ خواب
 • ظرفیت مخزن : 4 لیتر
 • حداکثر خروجی رطوبت : 300 میلی لیتر بر ساعت
 • منبع انرژی : آداپتور برق

دستگاه بخور سرد زیکلاس مد C06

۱,۳۵۰,۰۰۰تومان
مشخصات :
 • نوع بخور: سرد
 • وزن: 1.5کیلوگرم
 • انواع کلید : کلید تنظیم بخار
 • ظرفیت مخزن آب : 4 لیتر
 • منبع انرژی : آدپتور برق

دستگاه های بخور زیگلاس مد، تولید کشور آلمان،  با گارانتی 2 ساله در فروشگاه هامون مدیکال در طرح ها و مدل های مختلف موجود می باشد.

دستگاه بخور چیست؟

دستگاهی است که آب را به بخار تبدیل می کند و در فضای اطراف منتشر می کند تا رطوبت هوا را بیشتر کند. معمولا در فصل های سرد سال به علت خشکی هوا افرادی هستند که از درد سینوس رنج می برند در صورت بروز این عارضه به خاطر خشکی هوا مخاط بینی بیشتر خشک می شود و معمولا باعث بی خوابی می شود. در صورت داشتن یک دستگاه بخور مناسب و با کیفیت با مرطوب کردن هوای اتاق می توانید یک خواب خوب و بدون ناراحتی را داشته باشید.

خرید یک دستگاه بخور مزایای زیادی دارد باعث می شود که پوست بدنتان دیگر خشک نشود و در بیشتر مواقع دیگر نیاز به استفاده از لوسیون های گرانقیمت نیست. دستگاه بخور باعث می شود شما از ترک ها و خشکی پوست،خشکی مخاط بینی،سینوس و سردرد،ترک لب و در مواردی خونریزی بینی خلاص شوید و دیگر با این مشکلات روبه رو نشوید.

انواع دستگاه بخور:

بخور گرم: برای تولید بخار از گرما استفاده می کند.

بخور سرد : بخار بدون گرما تولید می کند.

در فروشگاه هامون مدیگال با انواع دستگاه بخور آشنا شوید.

دستگاه بخور سرد

این نوع دستگاه هم دما با اتاق بخار را در محیط پخش می کند. دستگاه بخور سرد دارای دو تکنولوژی مختلف تبخیری  می باشد.دستگاه بخوری که مجهز به تکنولوژی تبخیری است، از یک فیتیله داخلی برای جذب آب استفاده کرده و هوا را به میان فیتیله می دمد. این کار باعث می شود که بخار آب خنکی تولید شده و در محیط پخش شود.

دستگاه بخور سردی که به تکنولوژی اولتراسونیک مجهز است، از لرزش اولتراسونیک برای تولید بخار آب ریز استفاده می کند و آن را در محیط منتشر می کند.

دستگاه بخور سرد برای محیط های بزرگ مناسب است. این دستگاه می تواند تمام فضای خانه را مرطوب کند. علاوه بر این، چون آب را حرارت نمی دهد، مصرف برق کمتری دارد. همچنین در خانه هایی که کودک حضور دارد، دستگاه بخور سرد ایمن تر است.

تفاوت بخور سرد و بخور گرم چیست و کدام بخور بهتر است؟

به میزان بخار آب موجود در هوا، رطوبت گفته میشود، وقتی صحبت از هوای خشک میشود، منظور این است که رطوبت یا بخار آب موجود در هوا کم است. رطوبت مناسب و ایده آل برای منزل از 30% تا 50% میباشد. رطوبت خارج از این محدوده میتواند زیان آور باشد. خصوصا برای کودکان، سالمندان و بیماران.

دستگاه های بخور گرم  بدین صورت کار می کنند که با کمک آب در مخزن آن بخار گرم تولید می شود . این نوع دستگاه مناسب گرفتگی بینی، عفونت دستگاه تنفسی، سرفه های خشک و کاهش درد موثر و مفید هستند و بیشتر در هوای سرد پاییز و زمستان استفاده می شوند.

در این دستگاه ها می توانید از مواد ضد عفونی کننده مجاز گیاهی و یا خوشبو کننده های مجاز استفاده کرد. به خاطر وجود آب و بخار داغ باید به هنگام استفاده مراقب کودکان خود باشید.در بخور سرد بخار بیشتر وارد مجاری تنفسی می شود.ذرات آب در بخور سرد به علت روش اولتراسوند بسیار ریزتر از بخور گرم میباشند.یکی از مزایای این نوع دستگاه افزایش رطوبت بدون افزایش دما است.

برای افزایش طول عمر این دستگاه محفظه بخور را با آب و صابون تمیز کنید و می توانید از آب مقطر برای پر کردن مخزن استفاده کنید.