آیا برای خرید باید حتما عضو شویم؟

بله قبل از خرید باید در وب سایت از طریق ایمیل ثبت نام کنید.

چگونه در سایت عضو شوم و ثبت نام کنم؟

در صفحه اصلی وب سایت بر روی ثبت نام کلیک کنید. قبل ثبت نام می توانید صفحه سیاست و حفظ حریم خصوصی را مطالعه فرمایید. می توانید با استفاده از آدرس ایمیل خود را وارد کنید که کدفعال سازی برای ایمیل شما ارسال شود. با وارد کردن کد فعال سازی ثبت نام شما انجام می شود. سپس می توانید اطلاعات خود را تکمیل کنید.

در صورت فراموشی رمز ورود، چگونه رمز خود را بازیابی کنم؟

بر روی “بازیابی کلمه عبور” کلیک کنید. جهت بازیابی کلمه عبور ایمیل یا نام کاربری خود را وارد کنید. بعد از دریافت لینک بازیابی می توانید رمز عبور جدید را وارد کنید

روشهای تماس با هامون مدیکال کدام است؟

در صورت داشتن سوال و ابهامی می توانید به بخش سوال های متداول مراجعه کنید و اگر به پاسخ خود را دریافت نکردید می توانید از طریق ایمیل و تلفن در بخش تماس با ما سوال خود را با ما در میان بگذارید و در اسرع وقت به شما پاسخ داده خواهد شد.

روش های پرداخت سایت هامون مدیکال چیست ؟

پرداخت مبلغ سفارش از سه روش زیر امکان پذیر است :به صورت آنلاین از طریق درگاه بانکی پرداخت هزینه از طریق کارت به کارت تماس با پشتیبان سایت

روشهای ارسال کالا چیست؟

هامون مریکال سفارشات را با باربری و پست ویژه و پیشتاز برای شما ارسال می کند.

نکات اساسی بازگشت کالا چیست ؟

لطفا هنگام بازگشت محصول به نکات زیر توجه داشته باشید :قبل از بازگشت محصول یا مرجوعی باید حتما از طریق فرم یا تلفن با کارشناس مربوطه هماهنگ شود.محصول مرجوعی توسط کارشناس بررسی شده در صورت نبودن مشکل پول به طور کامل به مشتری بازگردانده می شود. البته لازم بذکر است مشتریان محترم ۴۸ ساعت بعد از رسیدن محصول به دست آنها فرصت دارند که محصول موردنظر را مرجوع کنند.

شرایط مرجوعی کالا چیست؟

رضایت مندی و آسودگی خاطر مشتریان یکی از مهم ترین اولویت های هامون مدیکال به شمار می رود و همواره در این راستا تلاش می کند که محصول تحت شرایط مطلوب به دست مشتری برسد. اما اگر تحت شرایطی محصول ارسالی مشکلی داشته باشد می توانید براساس موارد زیر محصول موردنظر را مرجوع کنید و وجه خود را دریافت کنید :محصول پوشیده یا استفاده نشده باشد. برای محصولاتی مانند گن ها که دارای اتیکت هستند نباید اتیکت آنها کنده یا جدا شده باشد. برای محصولاتی که دارای جعبه هستند باید جعبه آن حتما همراه محصول باشد.

عضویت در خبرنامه

عضو خبرنامه ما شوید تا به صورت هفتگی اخبار جدید را دریافت کنید.