عمل ابدومینوپلاستی

ماساژ بعد از ابدومینوپلاستی

ماساژ بعد از ابدومینوپلاستی ،وقتی فردی تصمیم می گیرد جراحی زیبایی انجام دهد ، این کار را با هدف گرفتن بهترین نتایج ممکن انجام می دهد. با این حال ، این نتایج تنها و منحصرا به عمل جراحی که توسط جراح انجام می شود بستگی نخواهد داشت. مراقبت های بعد از عمل نیز به نتیجه نهایی مورد انتظار کمک می کند.

اگر پوست شما افتاده است یا چربی اضافی در شکم دارید و به ورزش یا رژیم ها پاسخ نمی دهد ، ممکن است جراحی ابدومینوپلاستی یا شکم را در نظر بگیرید. این جراحی با برداشتن چربی و پوست با سفت کردن عضلات دیواره شکم ، شکم را صاف می کند.

ماساژ بعد از ابدومینوپلاستی

پس از انجام عمل جراحی شکم یا ابدومینوپلاستی ، جراح دستورات و مراقبت های خاصی را به شما می دهد مانند پوشیدن گن ابدومینوپلاستی که باید برای دقت در روند بهبود و اطمینان از بهترین نتیجه ، دقیق عمل کنید.

ماساژ لنفاوی یکی از مراقبت های ضروری است که مهمترین فایده را در طول روند بهبودی پس از جراحی به شما می دهد و بنابراین ، می توانید نتایج رضایت بخشی را بدست آورید. بنابراین این نوع ماساژ خاص باعث می شود بدن بسیار سریعتر واکنش نشان دهد و ظاهر نهایی مطلوب تری را برای بیمار بدست آورد.

ماساژ لنفاوی درمانی است که با دفع سموم بدن به تصفیه بدن کمک می کند. این ماساژ لنفاوی به شما کمک می کند تا بقایای مضر بدن را تخلیه کنید و باعث جلوگیری از لنف ادم می شود اگر دچار لنف ادم دست شده اید می توانید از آستین لنف ادم استفاده کنید

روش ماساژ لنفاوی

ماساژ بعد از ابدومینوپلاستی


این یک درمان مبتنی بر دانش آناتومی و عملکرد سیستم لنفاوی هر بیمار است. برای بهبود نتیجه می توان آن را با دستگاه سونوگرافی همراه کرد.

به طور کلی ، این تکنیک شامل یک سری حرکات صاف است که به عبور لنف کمک می کند که می تواند پس از عمل ثابت بماند. ماساژ گردش این مایع را فعال می کند و به سرعت شرایط ورم و التهاب را بهبود می بخشد. همچنین باعث احتباس مایعات می شود.

مدت زمان هر جلسه ۳۰ تا ۴۰ دقیقه است. لازم نیست روزانه این کار را انجام دهید ، اما توصیه می شود آن را یک روز در بین (۳ یا ۴ ماساژ در هفته ، در اولین دوره پروسه بعد از عمل) انجام دهید.

بسته به نوع جراحی ، تعداد جلسات متفاوت است. بنابراین اگر بیمار در حال بهبودی از جراحی کشیدن شکم است ، پزشکان جراحی پلاستیک ۱۰ تا ۱۲ جلسه را توصیه می کنند. این عمل باعث می شود تا جایی که ممکن است چربی برداشته شود و از ایجاد ادم جلوگیری گردد.بعد از جراحی ابدومینو سعی کنید در اتاق خوابتان از یک دستگاه بخور سرد استفاده کنید تا پوستت بدنتان خشک نشود و تهویه مناسبی برای جابه جایی هوا نیز باشد.

یک متخصص واجد شرایط باید ماساژهای لنفاوی را انجام دهد. هیچ عارضه جانبی ایجاد نمی کند ، اما به دلایل پزشکی و زیبایی ، برای همه توصیه نمی شود.

مزایای ماساژ لنفاوی بعد از ابدومینوپلاستی


مزایای ماساژهای لنفاوی بعد از کشیدن شکم متعدد است ، زیرا سیستم لنفاوی بیمار را تشویق می کند تا راحت تر و سریعتر ادم را از بین ببرد. به لطف این نوع ماساژ ، سیستم ایمنی بیمار بسیار قوی تر می شود و بهبودی بسیار بهتر خواهد بود. ماساژ لنفاوی مزایای قابل توجهی را به همراه دارد:

  • بهبود پوست و بافتها بسیار سریعتر و م effectiveثرتر است ، بنابراین زمان بهبود را کاهش می دهد.
  • بقایای بیهوشی ، سرم و داروهای مورد استفاده در جراحی به راحتی حذف می شوند.
  • درد کاهش می یابد ، بنابراین شدت آن بسیار کمتر است.
  • کبودی بسیار سریعتر بهبود می یابد.
  • سیستم گردش خون عملکرد خود را کارآمدتر انجام می دهد.
  • پوست با شدت بیشتری هیدراته می شود ، بنابراین ظاهر بهتری به دست می آید.
  • التهاب بسیار سریعتر کاهش می یابد.

چرا ماساژ لنفاوی اینقدر موثر است؟

ماساژ


ماساژ لنفاوی اساساً شامل تحریک سیستم لنفاوی ارگانیسم بیمار است. لنف یک مایع مایل به زرد است که بین سلول های بدن یافت می شود و حاوی بقایای چربی ، سلول های مرده ، باکتری ها ، آب و انواع دیگر ذرات است. در لنف ، لنفوسیت ها ، یکی از سلول هایی که بخشی از سیستم ایمنی بدن است ، نیز یافت می شوند.نکته مهم اینکه در هنگام استراحت طرز خوابیدن بعد از عمل ابدومینوپلاستی را رعایت کنید.

لنف از طریق غدد لنفاوی تصفیه می شود ، که مایع را به سیستم وریدی و از آنجا به گردش خون باز می گرداند که در نهایت زباله های لنفاوی را از طریق عرق و ادرار از بدن خارج می کند. اگر سیستم لنفاوی به طور مطلوب کار کند ، تصفیه بدن بسیار سریعتر انجام می شود و بنابراین کاهش ادم بعد از عمل ابدومینوپلاستی نیز کاهش می یابد. همچنین ، سهم لنفوسیت ها بیشتر خواهد بود ، یعنی دفاع بیمار قوی تر خواهد بود.

این بسیار فراتر از یک ماساژ درمانی است زیرا با بسیاری از جراحی های زیبایی سازگار است استفاده از ماساژور بدن توصیه می شود.

مهم است که به خاطر داشته باشید که بیمار باید از رژیم غذایی سالم (شامل سیگار کشیدن یا نوشیدن مشروبات الکلی یا محرک) پیروی کند. برای کمک به ماساژهای لنفاوی و در نتیجه دستیابی به موفقیت کامل. استفاده از گن زنانه و مردانه(گن مردانه) بعد از عمل جراحی د روند بهبود بیمار بسیار کمک کننده است

ماساژ لنفاوی برای همه بیماران توصیه نمی شود. پزشک متخصص هر مورد و موارد منع مصرف آن را تعیین می کند. در مجله فروشگاه هامون مدیکال با جراحی های مختلف و مراقبت های آن ها آشنا می شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *