نمایش دادن همه 3 نتیجه

گن بعد از عمل جراحی پیکرتراشی کل بدن ۱۱۱۰۳ فاجات

۴,۴۹۰,۰۰۰تومان
 • گن پیکرتراشی کل بدن
 • دوخت مسطح و یکنواخت
 • الیاف داخلی اسپاندکس
 • الیاف بیرونی پاورنت (با تکنولوژی هگزاگونال)
 • تکنولوژی الیاف ویول تکس در لایه های خارجی و داخلی
 

گن پس از جراحی لیپوماتیک یکسره ۱۱۰۵۲ فاجات

۳,۶۴۰,۰۰۰تومان
 • دارای سه ردیف قزن
 • یراق آلات ضد حساسیت
 • الیاف بیرونی شش گوشه
 • الیاف داخلی ویول تکس viveltex
 • دوخت یکدست و بدون برجستگی

گن جراحی یکسره ۱۱۱۰۳

۴,۴۹۰,۰۰۰تومان
 • عدم استفاده از مقادیر بالای لاتکس

گن بعد عمل جراحی به گونه ای طراحی شده است که اطمینان می دهند که نواحی خاصی از بدن فشار ثابت و یکنواختی دریافت می کنند. اندازه این لباس ها متناسب با خطوط بدن و نوع جراحی انجام شده تولید شده اند. گن های بعد از جراحی فاجات برای کمک به بهبود سریعتر بدن با به حداقل رساندن تورم در طول روند بهبود ، طراحی شده اند. این گن ها معمولا تنگ تر از گن های معمولی طراحی شده اند و فشار بیشتری به ناحیه مورد نظر واد می کند، بنابراین در بهبود گردش خون و تحریک بازسازی بافت نقش دارند.
گن پس از زایمان و گن بعد از جراحی سزازرین همچنین برای بهبودی زایمان های طبیعی یا سزارین مفید است. اگر برای بعد از زایمان به بهترین گن نیاز دارید ، توصیه می کنیم از گن های بعد از زایمان ما حتما دیدن کنید.

چرا بعد از جراحی باید گن بپوشیم ؟
گن بعد عمل جراحی برای بیمارانی مناسب است که تحت یک روش عمل زیبایی قرار گرفته اند ، از جمله لیپوساکشن ،  گن ابدومینوپلاستی (تامی تاک) ، براکیوپلاستی (لیفت بازو) , لیفت باسن برزیلی و ژنیکوماستی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند.  دلیل این امر چیست؟

بهبودی سریعتر و تورم کمتر
برای کمک به بهبودی ، بدن شما مایعات و گلبول های سفید خون را به محل جراحی ارسال می کند که منجر به تورم می شود. استفاده از گن بعد عمل جراحی از جمله گن لیپوماتیک میزان تجمع مایعات را کاهش می دهد ، که به معنای کاهش تورم و بهبودی سریعتر است.
همچنین می تواند کبودی و زخم را به حداقل برساند ، زیرا گن بعد از عمل پوست شما را به هم می چسباند و به شما کمک می کند تا به صورت بهتری بهبود یابد.

کاهش کبودی
همراه با تورم ، ایجاد کبودی در نواحی جراحی شایع است. به عنوان مثال ، لیپوساکشن می تواند رگ های خونی را مختل کند زیرا کانولا باید از بافت زیر پوست عبور کند. این باعث کبودی می شود. شکم بند بعد از جراحی با نفوذ سلول های قرمز به سمت اپیدرم ، احتمال کبودی را کاهش می دهد.

بهبود سریعتر زخم ها
گن بعد عمل جراحی با طراحی فوق العاده باعث می شود که پوست به درستی در جای جدید خود قرار گیرد و احتمال ناهمواری پوست کاهش می یابد. علاوه بر این زخم ها سریعتر بهبود می یابد.

کاهش عفونت ها
گن بعد عمل جراحی با پوشش مناسب محل جراحی , آلودگی ها را از زخم دور می کند. بنابراین احتمال عفونت آن کاهش می یابد.

بهترین گن بعد از جراحی چه مشخصاتی دارد ؟
طراحی گن فاجات کلمبیایی با گن های سنتی متفاوت است ، به این معنا که این گن ها برای صاف کردن ناحیه شکم و در ایجاد ظاهری زیبا و یکنواخت طراحی شده اند که از زیر لباس قابل مشاهده نیستند حتی لباس مجلسی. در همین حال ، گن بعد عمل جراحی به گونه ای طراحی شده اند تا به عنوان ابزاری برای پشتیبانی و بهبود روند پس از جراحی و پس از زایمان مورد استفاده قرار می گیرند.

گن بعد از جراحی ما در انواع سایز و برای هر اندامی طراحی شده اند : که می توانید براساس نیاز خود برای فرم دادن به بدن ، کنترل چربی و یا لیفت باسن نوع و سایز مناسب خود را انتخاب کنید.
بهترین گن بعد از جراحی فاجات به قسمت بدن که تحت جراحی قرار گرفته بستگی دارد. گن های جراحی یکسره و فول بادی برای پاها و بازوها عالی هستند ، در حالی گن های بعد عمل کوتاه و گن شلوارکی برای چند روش مانند لیپوماتیک و سوتین طبی برای سینه ایده آل هستند.
گن بعد عمل جراحی برای حمایت از ناحیه کمر طراحی شده اند. گن های بعد از جراحی در ناحیه شکم ، برای موارد زیر مناسب است:

لیپوساکشن
گن ابدومینوپلاستی
گن لیپوماتیک شکم

اگر در انتخاب بهترین گن بعد از عمل تردید دارید ، توصیه می شود با پزشک خود مشورت کنید.
نکته مثبت : به خاطر داشته باشید که برخی از گن های بعد از عمل در قسمت جلو بسته می شوند. در حالی که این گن ها تماس مستقیمی با پوست ندارند ، اما ممکن است برای افرادی که پوست بسیار حساس یا بریدگی دارند ناخوشایند باشد. اگر چنین است ، می توانید از گن های بعد عمل دیگر که در پهلو یا پشت بسته می شوند , سفارش دهید.

ویژگی متمایز گن بعد از عمل جراحی فاجات
ما بهترین گن پس از جراحی و گن ساعت شنی اصل کلمبیا را برای استفاده در لیفت باسن ، لیپوماتیک شکم , لیفت بازو و سایر جراحی های زیبایی انتخاب کرده ایم. تکنولوژی ما با انتخاب گن بعد از جراحی برای دوران نقاهت بعد از عمل آغاز می شود.
گن فاجات یکی از رهبران بازار گن پس از جراحی در سراسر جهان هستند.
100٪ ساخت کلمبیا ، دارای مجوز پزشکی ، پارچه های با کیفیت با الیاف ویول تکس ، ما گن هایی با کیفیت بالا برای درمان پس از عمل زیبایی ارائه می دهیم. که شما می توانید محصولات با دوام و قابل اعتمادی دریافت کنید.
گن بعد از عمل جراحی فاجات کلمبیا. انواع گن مخصوص لیپوماتیک و ابدومینوپلاستی