فشار خون

بهترین فشار سنج خون

بهترین فشار سنج خون ،در این مقاله  تعدادی از بهترین فشارسنج ها را به شما معرفی می کنیم. با این دستگاه ها اندازه گیری های دقیق را در خانه و هنگام حرکت می توان انجام داد. بررسی فشار خون می تواند به شما و پزشک کمک کند تا بفهمید آیا به دارو نیاز دارید یا داروهای شما موثر است.

نکات مهم خرید بهترین فشار سنج

پس از خرید یک فشارسنج خانگی ، باید مطمئن شوید که اندازه گیری آن دقیق است. برخی پزشکان توصیه می کنند كه دستگاه فشار خون خود را به مطب پزشك خود ببرید تا آنها بتوانند فشار خون نرمال شما را به صورت دستی در مطب بررسی كرده و آن را با فشارسنج شما مقایسه كنند.

اگر این اعداد با هم همبستگی داشته باشند ، پزشک می داند که میزان فشار خون در خانه درست است. بعضی از بیماران “سندرم فشار خون بالا با روپوش سفید” دارند ، یعنی که وقتی در مطب پزشک هستند فشار خون آنها بالا می رود. با همكاهنگی دستگاه اندازه گیری فشار خون با فشار خون در مطب ، پزشك ممکن است مجبور نباشد داروهای شما را تغییر دهد.

پزشکان همچنین توصیه می کند که فشارسنج به درستی با بازوی شما متناسب باشد. به عنوان مثال اگر کاف خیلی بزرگ یا خیلی کوچک باشد ، میزان فشار خون شما را تغییر می دهد. اگر شما یک معلولیت دارید یا بازوی شما خیلی بزرگ است و نمی توانید آن را در یک بازو قرار دهید ، مانیتور فشار خون مچ دست بهترین انتخاب برای شماست.

 برای اندازه گیری بازوی شما پیشنهاد می شود ا با اندازه گیری محیط اطراف بازو در سانتی متر شروع کنید. سپس ، آن عدد را در ۸۰ درصد ضرب کنید تا طول کاف مشخص شود. در آخر اندازه محیط را در ۴۰ درصد ضرب کنید تا عرض کاف بدست آید.

بهترین فشارسنج خون به طور کلی: دستگاه فشار خون بازوی پلاسمون Omron

omron1 1 بهترین فشار سنج

این فشارسنج Omron ، که توسط انجمن قلب آمریکا برای اندازه گیری بالینی تأیید شده است ، سه قرائت متوالی از فشار خون شما انجام می دهد و با محاسبه میانگین آنها ، دقیق ترین قرائت ممکن را به شما می دهد. این فشارسنج می تواند چندین کاربر را در خود جای دهد – یعنی شما و افراد دیگر هم می توانید از آن استفاده کنید و همچنین حداکثر ۱۰۰ خواندن را در آن ذخیره کنید.

برخلاف بسیاری از فشارسنج هایی که باید به برق وصل شوند ، در طول خواندن مجبور نخواهید شد سیم را بچرخانید زیرا کاملاً بی سیم است. این علاوه بر این با قابلیت های بلوتوث خود به عنوان یک ابزار باهوش شناخته می شود – نه تنها می تواند از طریق بلوتوث به تلفن شما متصل شود بلکه یک برنامه اختیاری Omron نیز وجود دارد که می توانید قرائت های نامحدود را در آن ذخیره کرده و در صورت نیاز از طریق ایمیل آنها را به اشتراک گذاشت. سرانجام ، شما می توانید از مانیتور آسان خوانا و روشن آن لذت ببرید.

خلاصه ویژگی ها

 • ذخیره خواندن: ۲۰۰ قرائت
 • اتصال بلوتوث / برنامه: بله
 • متناسب: دست بازو
مزایامعایب
دارای اعتبار بالینیاندازه کاف محدود
چندین کاربر را با برنامه در خود جای می دهدفقط دو کاربر بدون برنامه تلفن همراه
ظرفیت ذخیره سازی بالا

بهترین فشارسنج هنگام حرکت: Withings BPM Connect

omron2 بهترین فشار سنج

قابل حمل بودن یکی دیگر از ویژگی های مهم است که باید در دستگاه اندازه گیری فشار خون جستجو شود ، به خصوص اگر اغلب مسافرت می کنید. برخی پزشکان توصیه می کنند که خوب است که یک مانیتور فشار خون داشته باشید که بتواند هم با باتری و هم دوشاخه کار کند.

اگر به دنبال یک مانیتور فشار خون با فن آوری بالا و هوشمند با شارژ بیش از حد طولانی هستید ، با Withings BPM Connect مراجعه کنید. در حالی که سایر مانیتورها باید به طور منظم شارژ شوند ، این فشارسنج دیجیتال امکان استفاده طولانی مدت را با یک بار شارژ برای شما فراهم می کند. از ویژگی های دیگر این فشارسنج ذخیره سازی نامحدود داده است ، بنابراین لازم نیست نگران حذف شدن قرائت قبلی خود باشید.

یک برنامه Health Mate اختیاری نیز وجود دارد که می توانید از آن برای به اشتراک گذاشتن همه خواندن ها و گزارشات خود با پزشک خود استفاده کنید. و ضمن اندازه گیری فشار خون سیستولیک و دیاستولیک و ضربان قلب شما ، بازخورد کدگذاری شده بر اساس رنگ را نیز براساس توصیه های AHA در مورد فشار خون بالا ارائه می دهد.

خلاصه ویژگی ها

 • خواندن ذخیره سازی: نامحدود با ابر ۸ بدون فضای ذخیره سازی ابر
 • اتصال بلوتوث / برنامه: بله
 • متناسب: دست بازو
مزایامعایب
حمل و نقل آسان ذخیره سازی اطلاعات محدود بدون ابر
ذخیره نامحدود داده ابرگرانتر از سایر گزینه ها

بهترین فشارسنج چند کاربره: Omron Evolv

omron3 بهترین فشار سنج

یکی دیگر از محصولات دارای امتیاز عالی از امرون ، Evolv ، قابل حمل ترین مانیتور بازو است. این ابزار با قابلیت بلوتوث برای چندین کاربر مناسب است ، به این دلیل که هنگام استفاده با برنامه Connect ، خواندن نامحدود – از جمله ضربان قلب نامنظم ، سیستولیک ، دیاستولیک و نبض – را برای تعداد نامحدودی از افراد امکان پذیر می کند و همچنین به شما امکان می دهد به راحتی نتایج را با ارائه دهنده خدمات درمانی خود به اشتراک بگذارید.

همچنین برای کسانی که بازوهای بزرگتری دارند گزینه مناسبی است. همچنین شامل دستورالعمل های کالج قلب و عروق آمریکا / انجمن قلب آمریکا برای مقایسه نتایج شماست.

خلاصه ویژگی ها

 • ذخیره خواندن: ۱۰۰ قرائت
 • اتصال بلوتوث / برنامه: بله
 • متناسب: دست بازو
مزایامعایب
چندین کاربر را در خود جای می دهدقیمت
به اشتراک گذاری نتایج آسان استغیر قابل شارژ است / باتری کار می کند
محدوده اندازه کاف

بهترین فشارسنج با بلوتوث: مانیتور فشار خون بلوتوث

omron4 بهترین فشار سنج

این مانیتور فشارسنج دیجیتال خون با بلوتوث ، که برای حداکثر دو کاربر قابل خواندن است ، مانند کیف پول سبک است. این کیت همراه با تمام نیازهای شماست – از چهار باتری و دوشاخه دیواری (بله ، دو منبع تغذیه را ارائه می دهد!) تا یک جعبه ذخیره سازی مناسب برای استفاده در حین حرکت. مانند بسیاری دیگر از تجهیزات باهوش ، این دستگاه همراه با یک برنامه — Balance Health — که با نظارت بر شما جفت می شود .

نتایج را از قرائت شما که شامل فشار خون سیستولیک و دیاستولیک و همچنین نبض است ، منتقل می کند. این همچنین شامل یک نوار نشانگر فشار خون بالا و هشدار نامنظم ضربان قلب است تا در صورت بروز هرگونه مشکل به شما اطلاع دهد.

خلاصه ویژگی ها

 • ذخیره خواندن: ۱۲۰ قرائت
 • اتصال بلوتوث / برنامه: بله
 • متناسب: دست بازو
مزایامعایب
دقت بالافضای ذخیره سازی متوسط
اتصال آسان به بلوتوثمحدود به دو کاربر

بهترین حالت برای بازوهای بزرگ: مانیتور فشار خون بازوLifeSource Upper Arm

omron5 بهترین فشار سنج

به منظور اندازه گیری دقیق فشار خون ، یک کاف مناسب نصب می شود. با این حال ، بیشتر دکمه های سر دست بازار فقط به حدود ۱۶.۵ تا ۱۷ اینچ می رسد. اگر به دنبال چیزی کمی بزرگتر هستید ، مانیتور LifeSource Upper Arm گزینه بسیار خوبی است. این مدل دارای یک کاف قابل ارتقا است که متناسب با هر اندازه بازویی تا اندازه ۲۳.۶ اینچ است و آن را به یکی از بزرگترین بازار تبدیل می کند. گرچه کیفیت بالایی دارد و قرائت های کارآمدی را ارائه می دهد ، اما برخی از ویژگی های پیشرفته برخی دیگر از لیست ما را ندارد.

با این حال ، این یک صفحه نمایش بزرگ با دکمه های روشن است ، و استفاده از آن برای کسانی که قصد استفاده از هیچ برنامه اتصال را ندارند ، بسیار آسان است. همچنین ، این فقط برای یک کاربر است ، که حداکثر ۶۰ خواندن را ذخیره می کند.

خلاصه ویژگی ها

 • فضای مطالعه: ۶۰
 • اتصال بلوتوث / برنامه: خیر
 • متناسب: دست بازو
مزایامعایب
اندازه کاف بزرگفاقد ویژگی های پیشرفته است
سبک وزنفقط یک کاربر
صفحه نمایش بزرگظرفیت ذخیره سازی کم

دستگاه اندازه گیری فشار خون OMRON M2

M2 Omron 1 بهترین فشار سنج

فناوری Intellisense برای اندازه گیری سریع ، راحت و دقیق فشار خون.

دستگاه اندازه گیری فشار خون OMRON M2 یک مانیتور فشار خون بالای بازو است که در آن از فناوری Intellisense استفاده شده و تورم دکمه سر دست خودکار را به همراه دارد. این مکانیزم ابتکاری همچنین به شما امکان می دهد تا کاف سطح تورم را متناسب با شما تنظیم کند و راحتی و سهولت استفاده را به شما ارائه دهد. M2 کاملاً خودکار است و فشار خون را با یک دکمه فعال ساده و سریع می کند. همراه با یک نمایشگر بزرگ دیجیتال ، نتایج به راحتی قابل خواندن و تفسیر هستند.

دستگاه اندازه گیری فشار خون Omron M2 با سیستم هشدار سریع خود آرامش خاطر شما را فراهم می کند که با ردیاب بی نظیر ضربان قلب منحصر به فرد خود ، شما را از مشکلات احتمالی سلامتی آگاه می کند و نشان می دهد که آیا نتایج شما بیش از حد فشار خون توصیه شده است.

ویژگی های دستگاه اندازه گیری فشار خون OMRON M2

 • مانیتور فشار خون کاملاً اتوماتیک
 • فعال سازی یک دکمه
 • حافظه داخلی ۳۰ قرائت
 • نمایش آسان خواندن
 • کاف قابل تنظیم
 • فناوری Intellisense
 • تورم کاف اتوماتیک
 • آخرین حافظه خواندن با یک لمس

مشخصات فنی

 • کاف: کاف آسان – متوسط ​​(۲۲-۲۳ سانتی متر)
 • منبع تغذیه: ۴ عدد باتری قلمی
 • حافظه: ۳۰ خواندن

دستگاه اندازه گیری فشار خون OMRON M3

omron m3 768x768 1 بهترین فشار سنج

یک مانیتور فشار خون بازو سریع ، آسان و دقیق که از فناوری هوشمند استفاده می کند.

دستگاه اندازه گیری فشار خون OMRON M3 دقیقاً طراحی شده است تا شاخص های ساده ای را برای شما فراهم کند که تفسیر آن را برای شما آسان می کند. OMRON M3 صحت و قابلیت اطمینان مورد انتظار شما از دستگاه های اندازه گیری فشار خون OMRON را ارائه می دهد ، اما اکنون دارای ویژگی های پیشرفته دیگری است.

با استفاده از فناوری انحصاری توسعه یافته توسط مراقبت های بهداشتی OMRON ، مانیتور فشار خون بالای بازوی OMRONM دستگاه های اندازه گیری فشار خون را قادر می سازد تا در حد مطلوب برای هر کاربر متورم و باد شوند. M3 همچنین دارای نشانگر بسته بندی کاف LED است که به شما بسته می شود که به درستی روی بازو بسته شده است ، اطمینان حاصل کنید که برای شفافیت و قرائت بهتر ، خیلی شل یا خیلی سفت نیست.

دستگاه اندازه گیری فشار خون بالای بازو OMRON M3 می تواند به تشخیص ضربان های قلب نامنظم در طی کنترل فشار خون معمول کمک کند. این مدل از M3 همچنین دارای یک نشانگر فشار بالا و یک سیستم تشخیص حرکت بدن است که اگر هنگام اندازه گیری بیش از حد حرکت می کنید به شما اطلاع می دهد.

طراحی بصری و شاخص های آسان خواندن ، OMRON M3 را به گزینه ای مناسب برای اندازه گیری فشار خون در خانه تبدیل کرده است. این می تواند داده ها را برای حداکثر ۲ کاربر جداگانه با ۶۰ خواندن در هر کاربر ذخیره کند ، به شما این امکان را می دهد تا خوانش ها و روندهای فردی را ردیابی کنید.

ویژگی های دستگاه اندازه گیری فشار خون بازو OMRON M3

 • به تشخیص و کنترل فشار خون بالا کمک می کند
 • نشانگر بسته بندی LED کاف
 • متناسب با بیشتر بازوهای بزرگسالان است
 • مانیتور فشار خون پیشرفته
 • شاخص رطوبت
 • از فناوری هوشمند استفاده می کند
 • حداکثر ۶۰ حافظه ذخیره شده برای هر کاربر

دستگاه اندازه گیری فشار خون OMRON M6

omron m6 e1580299414902 بهترین فشار سنج


پیشرفته ترین فشار خون که به شما تصویر کاملی از سلامتی شما می دهد.

دستگاه اندازه گیری فشار خون OMRON M6 به منظور از بین بردن نادرستی های رایج ناشی از موقعیت نادرست دکمه سر دست با استفاده از فن آوری کافی دستبند هوشمند بسته بندی شده است. فن آوری بسته بندی هوشمند باعث کاهش قرارگیری نادرست کاف می شود.

راحتی M6 از یک کاف از قبل تشکیل شده استفاده می کند که قرار دادن آن با یک دست راحت تر است و اندازه گیری فشار خون را ساده تر می کند. نمایشگر بزرگ در راحتی M6 دارای یک شاخص فشار خون خون ساده و آسان برای خواندن است که کاربر را به دو رنگ سبز (عادی) یا قرمز (زیاد) نشان می دهد.

مانیتور فشار خون بالای بازوی OMRON M6 با ویژگی های قابل اعتماد و دقیق ارائه می شود:
راهنمای بسته بندی کاف: مطمئن شوید که کاف خیلی شل یا خیلی سفت نیست ، بسته بندی شده است.
نشانگر سطح فشار خون: نحوه مقایسه میزان خواندن شما با مقادیر مرجع را نشان می دهد.
فشار خون بالا در صبح: به شما امکان می دهد ردیابی کنید که آیا اندازه گیری صبح شما با بقیه روز متفاوت است یا خیر.
از نظر بالینی تأیید شده: دستگاه قابلیت اطمینان و صحت خود را تحت روشهای آزمایش شدید توسط سازمانهای بهداشتی بزرگ اثبات کرده است.
تشخیص نامنظم ضربان قلب: در صورت وجود نشانه هایی از بی نظمی ضربان قلب ، تشخیص داده می شود.

 • ویژگی های مانیتور فشار خون بازو راحتی OMRON M6
 • به تشخیص و کنترل فشارخون بالا کمک می کند
 • می تواند به تشخیص خطر قلبی عروقی کمک کند
 • آسان برای خواندن شاخص های LED
 • همراه با یک کیسه ذخیره سازی است
 • فناوری تشخیص حرکت بدن
 • پیشرفته ترین تشخیص ضربان قلب
 • کنترل سطح فشار خون با شاخص ها

انواع دستگاه فشار سنج دیجیتال در فروشگاه هامون مدیکال موجود می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *